Pełny zakres usług

Gabinet dermatologii estetycznej

Modelowanie twarzy i szyi z użyciem nici

Zabieg z nićmi liftingującymi PDO, PLLA to skuteczny i małoinwazyjny sposób, aby zlikwidować zmarszczki grawitacyjne, wynikające z nadmiaru skóry czyli opadające policzki -chomiki, czy podbródek. Można również podnosić łuki brwiowe, wypłycać głębokie fałdy nosowo- wargowe, marionetki czy napinać szyję. Nici stymulacyjnych używamy również do poprawy kondycji skóry a nici wolumetrycznych do zwiększenia objętości tkanek. Dyskomfort podczas zabiegu można łagodzić stosując miejscowe znieczulenie.

Laserowe usuwanie naczyń i rumieni

Zabieg fototermolizy laserowej służy do eliminacji małych naczyń i rumieni głównie na twarzy. Pojedyncze naczynia usuwa się wąską wiązką lasera, obszary z rumieniem głowicą IPL. Dzięki układowi systemowego chłodzenia zabieg bezbolesny.

Likwidacja zmarszczek przy użyciu botoksu

Skuteczne usuwanie zmarszczek mimicznych górnej części twarzy – szybki i bezpieczny zabieg. Toksyny botulinowej typu A używa się również do bardzo skutecznego zmniejszania nadpotliwości regionalnej.

Lifting laserowy
twarzy i szyi

Zabieg odmładzający skórę, która staje się bardziej napięta. Redukuje zmarszczki i koryguje rysy twarzy. Użycie lasera frakcyjnego Er-YAG zwiększa bezpieczeństwo zabiegu a zmniejsza czas rekonwalescencji i bolesność zabiegu. Pacjenci mogą odczuwać jedynie niewielki dyskomfort, który dodatkowo łagodzony jest strumieniem zimnego powietrza, kierowanego na leczone miejsce.

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym HA

Kwas hialuronowy HA to syntetyczny odpowiednik substancji produkowanej przez nasze własne komórki. Jego niedobór powoduje ubytek objętości i wiotczenie skóry. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wygładzających nawet głębokie zmarszczki. Za pomocą tego kwasu można też wypełniać i powiększać usta, a także korygować kształt wiotczejących policzków.

Regeneracja skóry osoczem bogatopłytkowym PRP

Z pobranej od pacjentki krwi, stosując odpowiednią procedurę, uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się w miejsca wymagające regeneracji. Aktywne płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Zabiegi mezoterapii biostymulacyjnej i korekcyjnej

Mezoterapia to jeden z najskuteczniejszych sposobów odmładzania twarzy, skóry wokół oczu, szyi i dekoltu. Polega na cyklicznym wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji aktywnych, które stymulują metabolizm komórek i odnawianie tkanek, nawilżają i odżywiają skórę. Jest to możliwe jedynie dzięki podaniu tychże substancji w formie iniekcji przez skórę, która jest dla nich barierą. Dyskomfort podczas zabiegu można łagodzić stosując miejscowe znieczulenie.

Odmładzanie skóry z zastosowaniem IPL

Zabieg fotoodmładzania jest kuracją uniwersalną, ponieważ za jednym zamachem usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne i inne efekty fotouszkodzeń skóry, piegi oraz rozszerzone naczynka i pory. Fotoodmładzanie twarzy jest zabiegiem mało inwazyjnym i bezpiecznym a dzięki układowi systemowego chłodzenia zabieg bezbolesny.

Kriochirurgiczne usuwanie znamion, brodawek, włókniaków

Kriochirurgia dermatologiczna jest skutecznym zabiegiem medycznym służącym do usuwania różnego rodzaju zmian skórnych. Podczas zabiegu wykorzystuje się podtlenek azotu, który wymraża chore tkanki i umożliwia zastąpienie ich zdrowymi komórkami skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień skóry

Użycie najnowocześniejszego sprzętu, pozwala na rozbicie nagromadzonej w miejscu przebarwienia melaniny na drobniejsze cząsteczki, które następnie samoczynnie wchłaniane są przez organizm. Zabieg laserowej redukcji przebarwień jest bardzo skuteczny i pozwala wyeliminować większość przebarwień.

Peelingi medyczne, usuwające drobne zmarszczki i blizny

Jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinecie dermatologii estetycznej. Peelingi odmładzają skórę i poprawiają jej wygląd, zmniejszają: zmarszczki, przebarwienia, plamy na skórze, niwelują blizny potrądzikowe, zaskórniki, łojotok, rozszerzone pory, a nawet rozstępy.

Usuwanie owłosienia - fotoepilacja IPL

Depilacja laserowa (fotoepilacja) służy trwałemu usunięciu owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa przez światło IPL, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa będącego w fazie wzrostu. Po serii zabiegów włosy usuwane są na stałe, bezinwazyjnie, nie uszkadzając przy tym powierzchni ciała. Zabieg bezbolesny.

Laserowa korekcja blizn i rozstępów

Działania obejmują różne, uzupełniające się zabiegi które stymulują odnowę skóry i promują produkcję włókien kolagenowych i elastynowych wzmacniających strukturę tkanki. Światło emitowane przez laser jest absorbowane przez wodę zawartą w komórkach i do natychmiastowej waporyzacji komórki. Kontrolowane, miejscowe uszkodzenie blizny zapoczątkowuje proces regeneracji tkanki, który jest stymulowany dodatkowo zabiegami mezoterapii osoczem bogatopłytkowym

Zabiegi mikrodermabrazji mechanicznej i ciśnieniowej

Mikrodermabrazja to zabieg, który poprawia funkcjonowanie skóry poprzez usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka przez co staje się idealnie gładka. Zabieg polega na kontrolowanym wytworzeniu podciśnienia. Uwalniane z dużą prędkością mikrokryształki korundu padają na powierzchnię skóry, usuwając z niej martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia. Zabieg małoinwazyjny i bezbolesny.

Obliteracyjne i laserowe leczenie żylaków

Skleroterapia polega na wstrzyknięciu do żyły chemicznego środka obliterującego zwykle w formie piany pod kontrolą USG, którego podanie powoduje natychmiastowy skurcz, następnie odczyn zapalny, który uszkadza ściany naczynia. Konsekwencją jest włóknienie żyły, krzepnięcie zalegającej krwi i zamknięcie jej światła. Laseroterapia transdermalna wykorzystuje do zamknięcia drobnych żył w tym samym mechanizmie laser Nd-YAG dużej mocy.

Kontakt

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?